Ceník služeb
www.mdfoto.cz

Výběr fotografii a termín zpracování

Výběr fotografii a termín zpracování

Výběr fotografii a termín zpracování

Fotografie zasílám k výběru max. do 3 pracovních dnů od focení , na e-mail vám přijde odkaz na můj web, kde si pod unikátním heslem v sekci Klientská zóna můžete náhledy v klidu domova prohlédnout a vybrat, stačí vybrané fotografie označit a odeslat. Prosím berte v potaz, že to jsou pouze náhledy, fotografie jak jsme je nafotili, bez jakékoliv úpravy a ořezu.

Někdy mohou být fotografie tmavší / světlejší. Někdy se může stát, že chybí kus pozadí a vidíte okolí ateliéru, toho si nevšímejte, vybírejte tak, aby jste se líbili sami sobě.

Termín zpracování nedokážu dopředu odhadnout, záleží na vytíženosti a na předchozích zakázkách, ale většinou se snažím zakázku předat do do 2-3 týdnů od data výběru ze zaslaných náhledů..

Samozřejmě je také možnost nechat vytisknout více fotografií různých formátů, ceny různých velikostí fotografií, fotoknih, fotoobrazů a fotodárků ráda sdělím na vyžádání.
základní formát 10x15 - 10,-Kč
13x18 - 15,-Kčarrow left CeníkKONTAKT:

INFORMACE:


Používáním webu www.mdfoto.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.


Všechen obsah webu spadá pod autorský zákon, jakékoliv kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázané.
(c) 2015-20XX | mdfoto.cz