Informace k focení
www.mdfoto.cz

Co s sebou na focení aneb co na sebe?

Co s sebou na focení aneb co na sebe?

Volbu konkrétního stylu oblečení nechám na Vás, ať však zvolíte formální, společenský či sportovní styl, oblečení by mělo odpovídat duchu a záměru Vašich fotografií. Výběr oblečení nepodceňujte. Podle toho, jak se budete cítit, budete na fotografiích i vypadat. Vždy proto vybírejte pouze takové oblečení, které Vám sluší a ve kterém se cítíte dobře.

Doporučuji přinést si s sebou více oblečení, ideálně v různých barvách i stylech. Bývá však pravidlem, že jednobarevné barvy na fotografiích působí lépe. Všeobecně platí, že nejlépe vynikne jednoduché, jednobarevné oblečení. Vyvarujte se výrazným a velkým nápisům – většinou nevypadají na fotografiích pěkně! (pokud nápis není přímo záměr fotografie).

Co se týče rodinného focení či focení skupiny lidiček, prosím dbejte na to, aby jste byli sladění, třeba džínami a jednobarevnými tričky sladěných do stejné barvy. Nebojte se vzít si s sebou více oblečení a doplňků (klobouky, korále, čelenky, čepice apod.), jež Vaše fotografie rozveselí.

Především pro Glamour a Boudoir – Nezapomeňte, že těsné prádlo a někdy i jiné oděvy způsobují nepěkné otlaky na kůži. Dejte proto před fotografováním raději přednost něčemu volnějšímu a pohodlnějšímu a do krásného prádla se pohodlně převlékněte přímo v ateliéru.arrow right Doporučený věk dětí pro foceníKONTAKT:

INFORMACE:


Používáním webu www.mdfoto.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.


Všechen obsah webu spadá pod autorský zákon, jakékoliv kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázané.
(c) 2015-20XX | mdfoto.cz