Informace k focení
www.mdfoto.cz

Focení

Co s sebou na focení aneb co na sebe?

Volbu konkrétního stylu oblečení nechám na Vás, ať však zvolíte formální, společenský či sportovní styl, oblečení by mělo odpovídat duchu a záměru Vašich fotografií. Výběr oblečení opravdu nepodceňujte. Podle toho, jak se budete cítit, budete na fotografiích i vypadat. Vždy proto vybírejte pouze takové oblečení, které Vám sluší a ve kterém se cítíte dobře. Určitě doporučuji zemité nebo pastelové barvy. Prosím zkuste se vyhnout zářivým a neonovým barvám a tričkám z nápisy, opravdu to na fotkách nevypadá hezky.

Zobrazit celý příspěvek

Doporučený věk dětí pro focení

Doporučený věk dětí pro focení

Newborn - nejlépe do 3 týdnů od narození . Je potřeba nahlásit zájem o focení již před porodem, ať s Vámi předběžně počítám. Po cca měsíci miminka již tak často nespinkají. Toto focení je časově nejnáročnější (může zabrat klidně 2-3 hodiny-záleží jak je miminko „hodné“ a kdy usne. Je potřeba naprostý klid a pohoda. Miminko se před focením nakrmí, zabalí do bavlněné plínky a do deky aby mu bylo příjemně a mohlo klidně spinkat. Nic se neděje, pokud se nám nepodaří miminko uspat, můžou vzniknout i pěkné koukací fotečky. Pokud nestihnete Newborn focení do 3 týdnů,pak doporučuji počkat s focením do min.2,5 až 3 měsíců nebo později.
S sebou si vezměte prosím deku na zabalení miminka, která je důležitá při uspávání, přebalovací podložku, bavlněnou plínu, pokud má miminko dudlík, tak i jej.. a pokud máte i nějakou oblíbenou hračku, můžete také vzít.

Zobrazit celý příspěvek

Těhotenské focení

Těhotenské focení

Fotí se nejlépe kolem 7-8měsíce, kdy je bříško už velké, ale nastávající maminka je ještě bez případných otoků které hrozí těsně před porodem.. Vezměte s sebou partnera, dětičky, fotky z ultrazvuku, malinké botičky, třeba i něco pro mimčo, atd. Fantazii se meze nekladou a budu ráda za jakékoli nápady. Na sobě vypadají pěkně džíny – klasické (ne těhotenské), vůbec nevadí, pokud nedopnete, na fotkách to pak vypadá pěkně a třeba nějaké tílko či upnuté tričko či šaty, prádlo, atd...

Zobrazit celý příspěvek

Focení rande

Focení rande

Focení není věkově omezeno, můžeme fotit mladé páry , nastávající rodiče, starší páry i seniory, u tohoto focení jednoznačně doporučuji focení venku – v exteriéru… Sami si můžete místo vybrat :-)


Zobrazit celý příspěvekKONTAKT:

INFORMACE:


Používáním webu www.mdfoto.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.


Všechen obsah webu spadá pod autorský zákon, jakékoliv kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázané.
(c) 2015-20XX | mdfoto.cz