Klientská zóna
www.mdfoto.cz

Klientská zona

Vstup do klientské zóny


Klientská zóna slouží pouze pro aktivní zákazníky a je dočasně zpřístupněna pouze klientům, kteří obdrželi do svého e-mailu klientské jméno, heslo.Klientské jméno a heslo Vám bude odesláno v okamžiku kdy již proběhlo focení a zároveň Vaše fotografie jsou již náhrány v prostorech klientské zóny.

Po obdržení přihlašovacích údajů prostřednictvím e-mailu vyplňte na pravé straně formulář (Klientské jméno, Platné heslo) a stiskněte tlačítko (Přihlásit).

Klientská zóna


Po přihlášení do klientské zóny Vám budou zobrazeny fotografie, pod každou fotografií je (Označit fotku). Touto volbou provedete výběr fotografii, které budete chtít objednat.
Označené fotografie budou zvýrazněny barvou a zároveň se pod náhledem zobrazí volba (Zrušit označení). Touto volbou odstraníte foto ze seznamu vybraných.
Po provedení výběru stačí jen stisknout tlačítko (Odeslat ke zpracování), naleznete jej na konci stránky pod náhledy fotografií. Tímto tlačítkem potvrdíte Váš výběr, seznam vybraných fotografií bude předán ke zpracování.

V rámci klientské zóny můžete podat i zpětnou vazbu fotografce. V nabídce se nachází (Přidat recenzi), tato volba je dostupná pouze aktivním klientům.


KONTAKT:

INFORMACE:


Používáním webu www.mdfoto.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.


Všechen obsah webu spadá pod autorský zákon, jakékoliv kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázané.
(c) 2015-20XX | mdfoto.cz