Markéta Grubbauerová
Váš rodinný fotograf

Podzimní mini focení

Podzimní mini focení

Podzimní mini focení

Takto bude letos vypadat podzimní focení, bude určitě ještě více dýní, možná šípek, jablíčka... no prostě vše, co k podzimu patří.. toto bylo hodně narychlo, takže ještě pár dekorací bude, ale toto je základ, tak pro představu, abyste věděli, jak ladit oblečení. Určitě doporučuji podzimní zemité barvičky, hnědá, oranžová, béžová.. ale i bílá bude fajn...popřípadě je také možnost zapůjčení těchto šatiček, klobouku i svetru:-)
Každý, kdo má rezervaci ode mně obdrží mapku s místem, kde se bude fotit, samotné focení bude probíhat max. 20minut, rezervace jsou po 30minutách, zbývající čas potřebuji na úklid a přípravu pro nové klienty... vyfotit se mohou i rodiče s dětmi. Cena za focení je 1000,-Kč splatná až po samotném focení, kdy ode mně dostanete info k platbě na účet. V ceně je 7ks fotografií v elektronické podobě dle vlastního výběru (ze zaslaných náhledů), pokud vyberete fotek více, nic se neděje, každá další fotka je za 90,-Kč. Budu se na všechny moc těšit ♥


Termíny k podzimnímu minifocení:

Větrný Jeníkov 21.9. přesunuto na 26.9.:17.00
Větrný Jeníkov 28.9. - obsazeno

Jihlava 24.9. - obsazeno
Jihlava 5.10. : obsazenoarrow right Vánoční mini focení 2022

arrow left Focení pro maminky a holčičky


KONTAKT:

INFORMACE:


Používáním webu www.mdfoto.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.


Všechen obsah webu spadá pod autorský zákon, jakékoliv kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázané.
(c) 2015-20XX | mdfoto.cz