Markéta Grubbauerová
Váš rodinný fotograf

Vánoční mini focení 2023

Vánoční mini focení 2023

Vánoční mini focení 2023

Letos jsem si pro vás připravila 3 scény, koutek s postelí je reálná scéna, která je zároveň největší a je vhodná jak pro malé děti, tak i větší rodiny a starší děti, případně puberťáky. Pro malé dětičky tam mám připravené křesílko a koníka a spoustu dalších rekvizit. Scéna s medvídky (do červené barvy) je také dost velké, vejde se sem v pohodě rodina s dětmi (nesmí to být velké starší děti) i tady mám připraveného koníka, tříkolku a další rekvizity. A třetí scénou je pozadí, se kterým budu fotit ve školkách a to je určitě vhodné pouze pro děti, rodiče ani dospělé děti se tam nevejdou. V rezervačním systému si tedy budete moci zarezervovat buď koutek s postelí a nebo scéna s medvídky,které je možné v rámci jednoho focení kombinovat s tím malým pozadím, tady budu mít připravenou ošatku s jablíčkami + rozkrojená jablíčka. Můžete si na začátku zvolit, zda začneme větším či tím menším.

Vánoční mini focení 2023

Cena za focení a kdy se platí?
Cena za focení je 1300,-Kč za 5 fotek + PF v elektronické podobě za 30min. blok, každá další fotografie je za 100,-Kč.
V případě rezervace dvou časů po sobě (což také jde a doporučuji pro děti, které se potřebují rozkoukat) je cena 2000,-Kč za 12 fotek v el.podobě + PF (Bohužel vánoční focení je finančně náročné na pořízení rekvizit a mám nemalý doplatek za elektřinu:-( , tak musím letos cenu maličko zvednout..)
Platí se až po focení převodem na účet, respektive po vybrání fotografií, abyste nemuseli platit na dvakrát, protože většinou si fotek vybíráte více než je počet v balíčku.
Zde je odkaz na rezervační systém, prosím přečtěte si i ostatní důležité informace na této stránce.. je tam uvedeno přesné místo focení, doporučené oblečení, atd.. hned nahoře máte 2 možnosti výběru scény a pak už se dostanete na stránku kalendáře s možnými termíny..

https://marketa-grubbauerova.reenio.cz/cs/

Více fotografií naleznete zde: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02tM4NVsVRUvDy4yqMKdb1qzLXb3SUfWJ9FGdVuySdw43m9rQHgdvHvAdHmxaQH7r7l&id=100063705276817¬if_id=1695808956281444¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notifarrow left Letní mini focení


KONTAKT:

INFORMACE:


Používáním webu www.mdfoto.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.


Všechen obsah webu spadá pod autorský zákon, jakékoliv kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázané.
(c) 2015-20XX | mdfoto.cz