Markéta Grubbauerová
www.mdfoto.cz

Pár slov o mně

Pár slov o mně

Pár slov o mně

Tak tedy, narodila jsem se v minulém století:-) Focení mě vždy moc bavilo, už i tenkrát, kdy se fotilo na kinofilmy a s nadšením se čekalo, jaké fotky asi budou, zda vyjde ta a ta fotka nebo tam bude jen černo.. Moje ségra se tenkrát učila v oboru fotografa a tak sem si i občas vyzkoušela vyvolávání fotek v temné komoře.. Ale doba šla velice rychle dopředu a tak jsem si pořídila svůj první digitální fotoaparát- tehdy ještě kompakt, který jsem nosila skoro všude ssebou, vyvolaných fotek na papíře mám doma tisíce, nejlepší jsou fotky z různých akcí, zábav, diskoték, když nám bylo sladkých náct....vše mám krásně roztříděno v albech... což už se o současných fotkách nedá úplně říct... jak se říká "kovářova kobyla chodí často bosa"

Pár slov o mně

Mým snem byla zrcadlovka a protože sny se mají plnit, tak v roce 2010 mi Ježíšek donesl mojí první digitální zrcadlovku. A od té doby jsem se začala pomalu seznamovat.. Kouzlu fotografie jsem úplně podlehla asi až o 4 roky déle, kdy už mi nestačilo mačkat spoušť pouze na přednastavené režimy.
A jak už to tak bývá, tak se v mém hledáčku nejvíce objevovaly tehdy naše dvě dcerky, a před dvěma roky přibyla do třetice ještě jedna♥ No a možná i proto právě děti fotím asi nejraději. Je to právě pro jejich spontánnost a přirozenost.


Pokud se vám moje fotografie budou líbit, moc ráda vyfotím právě třeba Vás, vaši svatbu, babičku, dědečka, nebo Vaše ratolesti.

Budu se moc těšit!

KONTAKT:

INFORMACE:


Používáním webu www.mdfoto.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.


Všechen obsah webu spadá pod autorský zákon, jakékoliv kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázané.
(c) 2015-20XX | mdfoto.cz